VIOARĂ 27 Aprilie 2018/Filamonica Pitești

Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Şcoala

Profesor îndrumător

Profesor corepetitor

Repertoriu

Ora

1

Angheluta Alina

I

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Lautaru Florentin

Titi Radu

Concert în la minor, p I-

 Rieding

10:00

2

Grancea Tiberiu

I

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Lautaru Florentin

Grancea Marian

Humoresca Dvorak

10:02

3

Sandu Rareș Dumitru

I

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Moise Roxana

Titi Radu

Sonata a III-a Allegro

Haendel

10:04

4

Dobriceanu Antonio Stefan

II

Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea

Mihaela Stamate

Pogaceanu Luminita

Menuet Haydn

10:06

5

Pătrașcu Karla Mari Bianca

II

Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea

Stancu Mihalcea Luminita

Pogăceanu Luminiţa

Concertino pI F. Kuchler

10:08

6

Baluta Albert

III

Liceul De arte Marin Soresvcu Craiova

Predoi stefan Dan

Edi Man

Arie cu Variatiuni Nr 5

Viotti Concert nr 23 pI

10.09

7

Butaru Lautaru Sofia

III

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Moise Roxana

Titi Radu

Concert PIII Komarowski

Humoresca Dvorak

10:10

8

Vasile Mihai Marco

IV

Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti

Drăgolici Rodica

Otilia Costea

Concert nr 1 p I-A.Mozart

6 Dansuri Romanesti B Bartok

10:20

9

Dolofan Denis

C-tin

VI

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Moise Roxana

Titi Radu

Concert op 48 pI Kabalewski

Balada Enescu

10:30

10

Balaioara Marius Daniel

VI

Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti

Drăgolici Rodica

Otilia Costea

Sonata nr I p I-II

Haendel

Concert pI Bruch

10:40

11

Balan Ana Maria

VII

Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti

Drăgolici Rodica

Otilia Costea

Sonata Re Maj p III-IV

Concert Beriot Nr 9 PI

10:50

12

Dinu Valentin

VII

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Sandu Cristian

Titi Radu

Concert pI Bruch

Ciaccona T Vitali

11:00

13

Hartac Gabriela Raluca

VII

Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti

Drăgolici Rodica

Otilia Costea

Partita II Sarabanda Giga Bach

Concert Nr 3 P I

Saint Saens

11:10

14

Duta Serban

VIII

CNM George Enescu

Carmen Runceanu

Smaranda Ilea

Corelli La Folia

VieuxtempsConcert nr 4 P I

11.20

15

Tanea Alin Constantin

VIII

Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti

Drăgolici Rodica

Otilia Costea

Sonata III BACH Largo – Allegro Assai

Concert Nr 3 P II-III

Saint Saens

11:30

16

Adamachioaie Hertanu Stefania

IX

Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti

Drăgolici Rodica

Otilia Costea

Partita II Sarabanda Giga Bach

Concert Wieniawski PI

11:40

17

Badoi Eduard Andrei

 

 

IX

Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti

Drăgolici Rodica

Otilia Costea

Partita II Sarabanda Giga Bach

Concert Bruch P III

11:50

18

Nicolae Larisa

IX

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Sandu Madalin

Titi Radu

Partita II Sarabanda Giga Bach

Concert Wieniawski PI

12.00

Madalin Sandu