Programare Concurs ArgesisArt Editia a III-a VIOARĂ 5 mai 2017/Filarmonica Pitești

 

VIOARĂ 5 mai 2017/Filamonica Pitești

 

Nr. crt. Nume şi prenume Clasa Şcoala Profesor îndrumător Profesor corepetitor Repertoriu Ora
1 Dobriceanu Antono Ștefan I Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stamate Mihaela Pogăceanu Luminiţa Hora- Baklanova 10:00
2 Sandu Rareș Dumitru I Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti Moise Roxana Titi Radu Hora- Baklanova 10:02
3 Stanca Elena I Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stanciu Meda Pogăceanu Luminiţa WA. Mozar: Cântec 10:04
4 Pătrașcu Karla Mari Bianca I Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stanciu Meda Pogăceanu Luminiţa Hora- Baklanova 10:06
5 Butaru Lăutaru Sofia II Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti Moise Roxana Titi Radu Concert în la minor, p I-A.Vivaldi 10:10
6 Vasile Ana Maria II Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stanca Laura Pogăceanu Luminiţa D.Bughici: Joc de Pioneri 10:12
7 Gheorghe Ana Maria II Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Angelescu Ana Maria Pogăceanu Luminiţa FR. Schubert: Serenada 10:15
8 Antonie Beatrice Ștefania III Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Iosub Alexadru Edward Man Concert în la minor, p I-A.Vivaldi

L. Beethoven Menuet

10:00
9 Tudor Andrei Cosmin III Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Tufiș Rotaru Mihiai Edward Man A.Vivaldi Concert în sol major , p I

L. Beethoven Menuet Sol Maj

10:25
10 Gheorghe Ionuţ Elis III Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stanciu Meda Pogăceanu Luminiţa Concert în la minor, p I-A.Vivaldi

M. Chiriac Serenada

10:35
11 Feloiu Vlentna Idayra III Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Angelescu Ana Maria Pogăceanu Luminiţa Concert în la minor, p I-A.Vivaldi

 

A. Winker Ca la Oaș

10:45
12 Croitoru Ionel Seastian

 

 

III Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stanciu Meda Pogăceanu Luminiţa Concert în la minor, p I-A.Vivaldi

A.Ober Tambuina

11:00
13 Ceauşu Elena Anca III Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stanciu Meda Pogăceanu Luminiţa L. Beethoven

Fr. Seitz Concert nr 5 Partea I

11:10
14 Vasile Mihai Marco III Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti Drăgolici Rodica Costea Otilia Ch Beriot Tema cu variaţiuni re minor

J S Bach Concert în la minor, p I

11:20
15 Bivolaru Irina IV Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Tufiş Rotaru Mihai Edward Man J B Accolay Concert

nr 1 la minor p 1

C-tin Dmitresc Dans Țărănesc

11:30
16 Mitrică Mihai Patric IV Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Tufiş Rotaru Mihai Edward Man O.Rieding Concert în Sol major, pI-

C. Nottara Siciliana

11:40
17 Moraru Antonio Marian IV Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Şopov Speranţa Edward Man N. Paganini Carnaval de Venice

J Haydn Concert în Sol major, pI

11:50
18 Popa Radu Mihai IV Liceul de Arte „Victor Giuleanu”, Rm.Vâlcea Stanciu Meda Pogăceanu Luminiţa J N Fiocco Allegro

A.Vivaldi Concert în sol major p I

 

12:00
19 Lungu Antonio Maran IV Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Şopov Speranţa Edward Man W A Mozart Bagatella

J B Accolay Concert

nr 1 la minor p 1

 

12:10
20 Dolofan Denis

C-tin

V Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti Moise Roxana Titi Radu W A Mozart Concert în sol major p I

Dvorak Humoreasca

12:20
21 Bălăioară Marius Daniel V Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti Drăgolici Rodica Costea Otilia M Veracini Sonata mi minor

Ch Beriot Concertnr 9 p1

12:30
22 Dinu Valentin VI Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti Sandu Cristian Titi Radu W A Mozart Concert nr 7 Re Maj

J Massnet Thais

 

12:40
23 Magiu Dragoș VI Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Streață Nicolae Edward Man V Moti Czardas

J S Bach Concert în la minor

12:50
24 Hartac Gabrela Raluca VI Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti Drăgolici Rodica Costea Otilia J M Leclair Sonata Re Maj p 3-4

F M Bartholdy Concert mi minor

13:0
25 Vasile Eugen Mario VI Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti Drăgolici Rodica Costea Otilia J M Leclair Le Tombeau p 1-2

M Bruch Concert n 1 p1

13:10
26 Cazacu Ana Maria Nicoleta VI Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Şopov Speranţa Edward Man Plocatelli Sonata sol minor p 1-2

M Bruch Concert o 26 p1

13:20
27 Adămăchioae Herţanu Ştefana VIII Colegiul Naţional de Arte „Dinu Lipatti”, Bucureşti Drăgolici Rodica Costea Otilia J M Leclair Le Tombeau p 1-2

Saint Saens Concert nr 3 p 1

13:30
28 Nedelcu Ioana Victora IX Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova Şopov Speranţa Edward Man JS Bach Partia 2 Sarabamda si Giga

Saint Saens Concert nr 3 p 1

13:40

 

Daca nu va regasiti in lista sau sunt greseli de nume sau de repertoriu va rog sa ma anuntati la  tel 0745087497

Madalin Sandu

Madalin Sandu

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *