PIAN 27 Aprilie 2018/Filamonica Pitești

Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Şcoala

Profesor îndrumător

Repertoriu

Ora

1

Boldisor Cristian Florin

I

Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova

Man Edward

C Gurlitt Stydiu in La min

I Berkovici Tema cu Variatiuni

14.00

2

Butoi Annalisa Iren

I

Liceul de arte Balas Doamna Targoviste

Amalia profirecu

Haydn Menuet

14.02

3

Dinca Stefania

I

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Sandu Raluca Mihaela

Bate vesel clapa neagra A. Pascanu

14.04

4

Enus Andrei

I

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Dionisie Andreea

Gedike Dans

14.06

5

Lungu Edi Alexandru

I

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Dionisie Andreea

J B Wanhal Sonatina in Do P I

14.08

6

Moaca Adelina

I

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Gancea Marian

A M Bach Menuet nr 2

14.10

7

Petroianu Alina Georgiana

I

Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova

Raluca Voinea

Bartok Mikrokosmos in stil Yugoslav

14.12

8

Barbosu Andrei Stelian

II

Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova

Raluca Voinea

C P Basacopol

Sonatina PI

14.14

9

Catalina Rebeca

II

Liceul de arte Balas Doamna Targoviste

Amalia Profirescu

J Haydn Menuet

14.16

10

Dina Andrada Maria Emma

II

Liceul de arte Balasa Doamna Targoviste

Mares Irina

Czerny studiu op 599

14.18

11

Ibadof Matei

II

Liceul de arte Balas Doamna Targoviste

Amalia Profirescu

E Grig Vals

14.20

12

Nita Vlad

II

Liceul de arte Balas Doamna Targoviste

Irina Mares

Calaretul Salbatic

14.21

13

Vladulescu Maria Iulia

II

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Dionisie Andreea

Shostakovici Dans

14.22

14

Balici Anita

III

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Renatty Adnana Codreanu

WA Mozart Sonata Facile p2

F Chopin Nocturna in do diez minor

14.30

15

Bondila Paul Marian

III

CNM George Enescu Bucuresti

Madalina Chiriac

F Burgmuller studiul nr 13 op 109

T Ciortea Joc Tiganesc

14.40

16

Popescu Alexandra

III

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Grancea Marian

Bach Preludiul nr 2

Diabelli Sonatina Sol M P I

14.50

17

Dumitru Alexandru

IV

CNM George Enescu Bucuresti

Enasescu Gabriela

Haydn Concert in Re maj p I

P. Constantinescu Patru Fabule

14.55

18

Ghidiceanu Ruben Natan

IV

Liceul de Arte „Marin Sorescu”, Craiova

Ilie Mariana

Shubert Impromtu

Haydn Concert In Re maj p I

15.00

19

Ciobanu Florin

V

Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Teleorman

Manea Marius

Mozart Rondo alla Turca

Shostakovici Vals 2

15.10

20

Albei Daria

VI

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Renatty Adnana Codreanu

Mozart Sonata K 311 PI

15.20

21

Barbuta Sara Antonia

VI

Liceul de arte Balasa Doamna Targoviste

Amalia Profirescu

Bach Inventiune la 3 voci nr 13

Mendelssohn Rondo Capricioso op 14

15.30

22

Antonescu Victor

VII

CNM George Enescu Bucuresti

Gabriela Enasescu

Beethoven Sonata op 13 PI

Chopin Scherzo 2

15.40

23

Catalina Ioana Preda

VII

Liceul de Arte „Dinu Lipatti”, Piteşti

Ileana Ropcea

Beethoven Sonata Nr 1 Do min

Chopin Poloneza Nr 1 Do Diez min

15.50

24

Saliu Dragos

X

CNM George Enescu Bucuresti

Viorica Nistoroiu

Mozart Sonata In do min

Liszt Venezia e Napoli Tarantella

16.00

25

Dumitru Theodor

XII

CNM George Enescu Bucuresti

Enasescu Gabriela

Beethoven Sonata op 7 Mi bemol maj

Fr. Chopin Concertul op11 mi minor pI

16.10

Madalin Sandu